خروج از مارپیچ
- 40%

خروج از مارپیچ

12,000تومان 20,000تومان

نام کتاب/خروج از مارپیچ
نویسنده/اسپنسر جانسون
مترجم/مهراب حسنوند
انتشارات/آلوس
صفحات/۸۰ ص

موجود : 2 فروخته شده : 0

2 در انبار

دسته:

اشتراک:

جلد دوم کتاب چه کسی پنیرمرا جابجا کرد؟

اسپنسر جانسون در کتاب خروج از مارپیچ که در ادامه‌ی کتاب چه کسی پنیر مرا جا بجا کرد؟ نوشته شده، شما را برای آینده‌ای شاد و درخشان‌تر و همچنین چیره شدن بر موانع و سختی‌ها یاری می‌دهد.
در کتاب چه کسی پنیرم را جا به جا کرد؟ دو آدم کوچولو هستند به نام «هم» و «ها» که وقتی می‌بینند پنیر مورد علاقه‌شان نیست، با تغییر غیر منتظره‌ای مواجه می‌شوند. «ها» می‌فهمد باید خودش را با شرایط جدید وفق دهد و در جست‌ و جوی پنیر جدیدی راه خود را در پیش می‌گیرد؛ ولی «هم» برای تغییر طرز فکرش با چالش مواجه می‌شود.
حال این کتاب آنچه را «هم» بعداً انجام می‌دهد، بازگو می‌کند و اینکه کشف‌های جدیدش چگونه می‌توانند به شما کمک کنند تا قفل‌هایی را باز کنند که ممکن است امروز در گذر پیچیده زندگی‌تان با آن مواجه هستید.
پنیر استعاره یا کنایه همه چیزهایی است که در زندگی می‌خواهید، حال این چیز ممکن است شغل خوب، رابطه عاشقانه و پایدار، پول یا ثروت، سلامتی خوب یا آرامش فکری باشد.
مارپیچ کنایه هر چیزی است که با آن در چالش هستید یا وضعیت دشواری است که شما را از پیدا کردن پنیرتان و لذت ‌بردن از آن باز می‌دارد.
هرگاه از <هم> و دوست جدیدش «هوپ» در سفرشان پیروی کنید، خواهید فهمید که چگونه زندگی خودتان را با فکر کردن در بیرون از مارپیچ کار و زندگی تغییر دهید

نظرات مشتریان
 • 0
  0 امتیاز
 • 5 ستاره
  0%
  4 ستاره
  0%
  3 ستاره
  0%
  2 ستاره
  0%
  1 ستاره
  0%
نظرات

هنوز نظری وارد نشده است.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اولین امتیاز را شما بدهید “خروج از مارپیچ”

X